Προβολή ψηφοδελτίου:
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
|
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
| |
1 | ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΣΑ | ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ – ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ |
2 | ΑΓΑΠΙΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΑΕΕ |
3 | ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΑΠΟΦΟΙΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ “Luton” ΑΓΓΛΙΑΣ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΩΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΣΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΕΙΔΗΣΕΩΝ |
4 | ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ | ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ |
5 | ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΤΟΥ ΑΠΘ – ΜΕΛΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 1ου ΕΤΟΥΣ ΤΟΥ ΑΠΘ |
6 | ΑΥΓΗΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ | ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΗ |
7 | ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΤΗΣ ΛΑΪΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ |
8 | ΒΙΖΥΗΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΤΟΥ ΑΠΘ – ΦΟΙΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΚΑΛΆΜΑΡΙΑΣ |
9 | ΓΙΑΓΛΗ ΚΙΡΚΗ | ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ |
10 | ΔΕΛΙΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΤΙΤΙΚΑ) | ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΗΣ ΑΝΩΤΑΤΗΣ ΣΥΝΟΜΠΟΣΠΟΝΙΑΣ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ |
11 | ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ - ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ ΜΕΙΖΟΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «Η ΕΝΟΤΗΤΑ» |
12 | ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ | ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ |
13 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ |
14 | ΚΑΡΑΜΠΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ |
15 | ΚΑΡΜΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ | ΜΟΥΣΙΚΟΣ |
16 | ΚΑΡΠΟΖΗΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΤΕ |
17 | ΚΟΡΟΜΠΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
18 | ΚΟΣΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ |
19 | ΚΡΟΜΥΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ | ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΟ ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
20 | ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ |
21 | ΛΙΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ – ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ του 23ου ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟΥ |
22 | ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ | ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΤΕΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ |
23 | ΛΟΓΓΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ | ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΥΑΘ |
24 | ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ, ΕΚΛΕΓΜΕΝΗ ΣΤΟ ΔΣ ΤΗΣ Δ’ ΕΛΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΟΥ 2ΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
25 | ΜΕΛΛΙΣΙΔΟΥ ΡΟΥΛΑ | ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ |
26 | ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ | ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
27 | ΝΤΙΝΕ ΧΕΛΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ | ΑΠΟΦΟΙΤΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ Α ΤΕΙΘ |
28 | ΝΤΙΝΤΗ ΛΕΜΟΝΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ – ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ 5ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΕΚΛΕΓΜΕΝΗ ΣΤΗΝ Β΄ ΕΛΜΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
29 | ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΥΤΗΣ – ΑΝΕΡΓΟΣ |
30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ | ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ |
31 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΤΙΝΑ | ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ 5Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
32 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ | ΔΑΣΟΠΟΝΟΣ - ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟ ΚΘΒΕ– ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ |
33 | ΠΑΠΑΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ ΑΝΕΡΓΟΣ – ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΣ Της ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ |
34 | ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ |
35 | ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ –ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΜΕΤΡΟ |
36 | ΠΟΙΚΙΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ |
37 | ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ | ΜΟΥΣΙΚΟΣ |
38 | ΣΔΟΥΓΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ | ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ |
39 | ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ | ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ – ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΟΑΕΕ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ |
40 | ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΑΝΝΙΤΑ | ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
41 | ΤΖΑΦΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ | ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΟ 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
42 | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΦΗ | ΒΙΟΛΟΓΟΣ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΩΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ «ΘΕΑΓΕΝΕΙΟ» ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ |
43 | ΤΣΙΚΟΥ ΣΥΛΒΙΑ | ΧΗΜΙΚΟΣ – ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ |
44 | ΧΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ | ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ |
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ | ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΟΤΑ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ |
ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΩΡΓΗ ΡΑΝΙΑ | ΕΜΠΟΡΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΙΚΡΩΝ & ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ ΕΜΠΟΡΩΝ ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΓΕΣΕΒΕ |
ΜΕΛΑΝΕΦΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ | ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ |
ΜΠΑΚΙΡΛΗ ΕΛΕΝΗ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ – ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΧΕΠΑ – ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΓΕΝ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΠΟΕΔΗΝ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ ΓΕΝ. ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΗΣ ΑΔΕΔΥ |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ | ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΑΕΕ – ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ |
ΤΑΛΕΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΟΥΣΙΚΟΣ |